Dreame L50 Ultra AE White
Kód: A11.05.0001



Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Dreame L50 Ultra AE Fehér – Intelligens takarítás új generációja
Fedezze fel a csúcskategóriás Dreame L50 Ultra AE Fehér robotporszívót, amely precíz porszívózást és hatékony felmosást ötvöz. Lézeres navigációval, okos takarítási tervezéssel és mobilalkalmazásos vezérléssel a takarítás otthonában gondtalanná válik.
Magas teljesítmény és hosszú üzemidő
A Li-ion akkumulátornak és akár 260 perc üzemidőnek köszönhetően a Dreame L50 Ultra AE egyetlen töltéssel nagy lakást vagy házat is kitakarít.
Intelligens lézeres navigáció
A lézeres navigáció pontos tájékozódást és hatékony lefedettséget biztosít minden helyiségben felesleges áthaladások nélkül.
Személyre szabott takarítás az Ön igényeihez
Állítsa be a takarítási ütemtervet és igazítsa a beállításokat a felülethez – a Dreame L50 Ultra AE gondoskodik a maximális tisztaságról szőnyegeken és kemény padlón egyaránt.
Automatikus felmosás és porszívózás egy lépésben
A Dreame L50 Ultra AE egyesíti a porszívó és a felmosó funkciót, így egyetlen ciklusban távolítja el a port, szennyeződéseket és a rászáradt foltokat is. A speciális felmosó textíliáknak köszönhetően higiénikusan tiszta padlót érhet el erőfeszítés nélkül.

Okos mobilalkalmazás a teljes vezérléshez
Vezérelje a teljes takarítást kényelmesen a telefonjáról. Ütemezze a takarítás idejét, állítson be tiltott zónákat, vagy kövesse nyomon az aktuális takarítási állapotot bárhonnan.
Porzsák nélküli kialakítás és nagy tartálykapacitás
A 3,2 l űrtartalmú műanyag portartály több takarítás porát és szennyeződését is felfogja, így ritkábban kell kiüríteni és kényelmesebb a karbantartás.
Csendes működés az Ön kényelméért
Csak 74 dB zajszinttel a Dreame L50 Ultra AE elég csendes, hogy ne zavarja a háztartás mindennapi működését, még az esti takarítás során sem.

Virtuális fal és biztonságos zónák
A virtuális fal segítségével egyszerűen korlátozhatja, hová mehet a robot. Így megvédheti az érzékeny területeket vagy a gyereksarkokat a porszívó nem kívánt beavatkozásától.
Műszaki adatok
| Takarítás típusa | Porszívózás, Felmosás |
|---|---|
| Navigáció módja | Lézeres |
| Oldalkefék száma | 1 |
| Funkciók | Takarítási ütemezés, Padlófelülethez igazítás |
| Vezérlés típusa | Mobilalkalmazás, Készüléken |
| Vezeték nélküli technológia | Wi-Fi |
| Felület típusa | Szőnyegek, Kemény padlók |
| Tápellátás / Töltés | Kábeles |
| Akkumulátor típusa | Li-ionA Li-ion porszívók korszerű és nagy teljesítményű lítium-ion akkumulátorokkal vannak felszerelve. Ezek az akkumulátorok nagy kapacitást, gyors töltést és hosszú élettartamot kínálnak. A Li-ion porszívók általában könnyebbek és egyenletes teljesítményt nyújtanak a teljes működési idő alatt. Azoknak ajánlott, akik nagy teljesítményű és tartós akkumulátorral rendelkező porszívót keresnek. |
| Működési idő | 260 min |
| Akkumulátor | 400 mAh |
| Porszívó típusa | Robotikus |
| Kivitel | Porzsák nélküli |
| Többcélú porszívó típusa | 2 az 1-ben |
| Kefék | Padlóra / szőnyegekre |
| További tartozékok | Tisztítóállomás, Felmosó textil, Víztartály, Virtuális falA virtuális fal egy intelligens eszköz, amelyet arra terveztek, hogy korlátozza a robotporszívó mozgását egy adott területen. Így "láthatatlan" akadályt hozhat létre, amelyet a robotporszívó nem lép át. A virtuális fal hasznos, ha korlátozni szeretné a porszívózást bizonyos otthoni területekre, vagy meg akarja védeni a porszívótól bizonyos részeket. |
| Zajszint | 74 dB |
| Űrtartalom | 3,2 l |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fehér |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Takarító robot |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 13 kg |
| EAN vonalkód: | 6979181920640 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
