DJI Avata 360 (DJI RC 2)
Kód: A12.05.0009



Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
DJI Avata 360 – Új generációs FPV drón lélegzetelállító 360° kamerával
Élje át a valódi repülési szabadságot a DJI Avata 360-nal. Kiemelkedő kamera, extrém stabilitás és maximális biztonság – mindez kompakt testben mindazoknak, akik korlátok nélkül szeretnének alkotni.
8K videó & 100 Mpx felbontású fényképek
Készítsen felvételeket és képeket lélegzetelállító élességgel, amely felülmúlja a megszokott szabványokat. Tartalma mindig a legmagasabb részletminőséggel tűnik majd ki.
Páratlan hatótáv és üzemidő
Akár 23 perc repülés és 10 km átvitel hatótáv – több tér a kreativitásnak és biztos lehet benne, hogy minden pillanatot megörökít.
Biztonság és intuitív vezérlés
Fejlett funkciók, mint az akadályérzékelés, GPS és automatikus leszállás teszik az Avata 360-at ideális választássá még kezdők számára is.
8K videó és 360° kamera a korlátlan kreativitásért
A 8K videófelbontású 360° kamerának és 100 Mpx fényképeknek köszönhetően minden részletet bármilyen szögből megörökíthet. Bővítse lehetőségeit, és készítsen olyan tartalmat, amely lenyűgözi közönségét.
Stabil repülés bármilyen körülmények között
Masszív kialakítás és akár 10,7 m/s szélállóság biztosítja a stabil repülést még nehezebb körülmények között is. Bízzon a precíz vezérlésben és a biztonságban az egész repülés során.
Fejlett repülési funkciók a maximális biztonságért
Az akadályérzékelés, GPS és automatikus leszállás funkciók megvédik drónját váratlan helyzetekben is. Élvezze a repülést nyugodt lélekkel az automatizált biztonsági elemeknek köszönhetően, amelyek Ön helyett dolgoznak.
Fejlett memória és gyors adatátvitel
Tároljon több felvételt a 42 GB belső memóriával és Micro SDXC kártyák támogatásával akár 1 000 GB-ig. Adatai mindig biztonságban vannak és gyorsan elérhetők további feldolgozásra.
Kompakt méret, professzionális teljesítmény
A DJI Avata 360 mindössze 455 g súlyú, és 5,55 × 19,9 × 24,6 cm méretével ideális utazáshoz vagy akcióhoz. Professzionális technológia olyan testben, amely minden hátizsákba elfér.
Könnyű vezérlés kezdők és haladó pilóták számára is
Az új DJI RC 2-vel történő irányítás intuitív és pontos. Az automatizált üzemmódoknak és az FPV támogatásnak köszönhetően mindenki élvezheti a repülést – a teljesen kezdőktől a tapasztalt versenyzőkig.
Műszaki adatok
| Gyártó | DJI |
|---|---|
| Modell | Avata 360 |
| Kialakítás | Fix |
| Használat | FPV, Kezdőknek, Verseny |
| Vezérlés | Távirányítóval |
| Maximális magasság | 120 m |
| Maximális tengerszint feletti magasság | 4 500 m |
| Maximális sebesség | 64,8 km/h |
| Max. repülési idő | 23 perc |
| Átviteli hatótávolság | 10 000 m |
| Átviteli hatótávolság (CE) | 20 000 m |
| Repülési funkciók | Automatikus leszállás, Akadályérzékelés, GPS |
| Maximális szélerősség | 10,7 m/s |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 40 °C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -10 °C |
| Kamera típusa | 360 |
| Érzékelő mérete | 1/1,1 |
| Objektív fényereje | f/1,9 |
| Min. ISO érzékenység | 100 |
| Max. ISO érzékenység | 12 800 |
| Max. videófelbontás | 8K (7680 × 4320) |
| Videóformátumok | MP4 |
| Max. fénykép felbontás | 100 MPx |
| Fényképformátumok | DNG, JPEG |
| Látószög | 200 ° |
| Kamera funkciók | Képstabilizálás |
| Belső memória | 42 GB |
| Memóriakártya slot | Igen |
| Max. SD kártya méret | 1 000 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | Micro SDXC |
| Drón akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Drón működtetéséhez szükséges akkumulátorok száma | 1 db |
| Akkumulátor | 700 mAh |
| Töltési idő | 100 perc |
| Távirányító akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátorok száma a távirányítóban | 1 db |
| Szélesség (kinyitva) | 19,9 cm (199 mm) |
| Hosszúság (kinyitva) | 24,6 cm (246 mm) |
| Magasság (kinyitva) | 5,55 cm (55,5 mm) |
| Súly | 455 g |
| Csomag tartalma | Akkumulátor drónhoz, Távirányító, Drón, Kendő, Töltőkábel, Kamera védő, Csavarhúzó, Csavarok, Propeller |
| Open alkategória | A1 |
| Címke | C1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drón |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.455 kg |
| EAN vonalkód: | 6937224137615 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
