DJI Avata 360 Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3)
Kód: A12.05.0001



Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
DJI Avata 360 Motion Fly More Combo DJI Goggles N3-mal – Forradalom az FPV repülésben
Élje át a repülés szabadságát és izgalmát a DJI Avata 360 Motion Fly More Combo drónnal! Az ultraszéles 360°-os látószöggel, csúcskategóriás kamerával és maximális irányíthatósággal páratlan FPV élményben lehet része, akár kezdő, akár tapasztalt pilóta.
Lélegzetelállító 8K 360° kamera
Forgasson és fotózzon lenyűgöző 8K felbontásban, és örökítse meg repülése minden részletét a teljes látómezőben a 360°-os kamerának köszönhetően.
Maximális irányítás és biztonság
Fejlett funkciók, mint a akadályfelismerés, automatikus leszállás és a precíz GPS biztosítják a biztonságos repülést még kihívást jelentő körülmények között is.
Meghosszabbított repülési idő és széles hatótávolság
Repüljön messzebbre és tovább – a 23 perc repülési idő és a legfeljebb 20 000 m-es átvitel (CE) szabadságot ad a felfedezéshez korlátok nélkül.
360° magával ragadó kép – egyedülálló nézőpont a világra
A 360°-os kamerával és az extrém széles 200°-os látómezővel teljesen új nézőpontot kap minden repülés során. Készítsen lenyűgöző videókat és fotókat, amelyek közvetlenül az események sűrűjébe repítik Önt.
A képstabilizáció biztosítja, hogy minden felvétel tökéletesen éles és sima legyen, bármilyen dinamikusan is repül.
Kiemelkedő teljesítmény és biztonság minden helyzetben
A DJI Avata 360 maximális 64,8 km/h sebességet ér el, és akár 10,7 m/s széllökést is kezel. A masszív felépítésnek és a fejlett akadályfelismerő rendszernek köszönhetően repülése mindig biztonságban van.
Olyan repülési funkciók, mint az automatikus leszállás és GPS jelentősen csökkentik a balesetek kockázatát és lehetővé teszik a biztonságos hazatérést.
Professzionális felvételek kreatív alkotóknak
Készítsen akár 100 Mpx felbontású fotókat DNG és JPEG formátumban, valamint videókat 8K MP4-ben. A nagy 1/1,1" szenzor és a f/1,9 fényerő kiváló eredményeket biztosít még rosszabb fényviszonyok között is.
A 42 GB belső memória és az akár 1 000 GB-os SD kártya támogatás elegendő helyet kínál kreatív projektjeihez.
Intuitív vezérlés és FPV élmény
Az irányító és a DJI Goggles N3 FPV szemüveg kombinációja közvetlenül a pilótafülkébe repíti Önt. A vezérlés egyszerű a kezdők számára is, míg a fejlett lehetőségeket a tapasztalt pilóták is értékelik.
A kidolgozott ergonómia és a gyors reakciók maximális kényelmet és pontosságot nyújtanak minden helyzetben.
Első a kitartás és a praktikusság
Akár 23 percig is repülhet egyetlen töltéssel, és a csomagban található két pótakkumulátor segítségével kalandjait a maximumra nyújthatja. A kompakt méret és a 455 g súly megkönnyíti a drón és a tartozékok szállítását és tárolását
Komplett szett az azonnali induláshoz
A Fly More Combo-val nem csak drónt kap, hanem gazdag tartozékkészletet is: FPV szemüveg, távirányító, táska, töltőállomás, pótakkumulátorok és minden, ami a kompromisszummentes repüléshez szükséges.
Minden készen áll az első felszállásához, akár filmezni, versenyezni szeretne, vagy egyszerűen csak szórakozni.
Műszaki adatok
| Gyártó | DJI |
|---|---|
| Modell | Avata 360 |
| Kivitel | Fix |
| Felhasználás | FPV, Kezdőknek, Verseny |
| Irányítás | Távirányítóval |
| Maximális magasság | 120 m |
| Maximális tengerszint feletti magasság | 4 500 m |
| Maximális sebesség | 64,8 km/h |
| Max. repülési idő | 23 perc |
| Átviteli hatótávolság | 10 000 m |
| Átviteli hatótávolság (CE) | 20 000 m |
| Repülési funkciók | Automatikus leszállás, Akadályérzékelés, GPS |
| Maximális szélerősség | 10,7 m/s |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 40 °C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -10 °C |
| Kamera típusa | 360 |
| Érzékelő mérete | 1/1,1 |
| Objektív fényereje | f/1,9 |
| Min. ISO érzékenység | 100 |
| Max. ISO érzékenység | 12 800 |
| Max. videó felbontás | 8K (7680 × 4320) |
| Videó formátumok | MP4 |
| Max. fénykép felbontás | 100 Mpx |
| Fotó formátumok | DNG, JPEG |
| Látószög | 200 ° |
| Kamera funkciók | Képstabilizálás |
| Belső memória | 42 GB |
| Memóriakártya foglalat | Igen |
| Max. SD kártya méret | 1 000 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | Micro SDXC |
| Drón akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Drón működtetéséhez szükséges akkumulátorok száma | 1 db |
| Akkumulátor | 700 mAh |
| Töltési idő | 100 perc |
| Távirányító akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Távirányítóban lévő akkumulátorok száma | 1 db |
| Szélesség (kinyitva) | 19,9 cm (199 mm) |
| Hosszúság (kinyitva) | 24,6 cm (246 mm) |
| Magasság (kinyitva) | 5,55 cm (55,5 mm) |
| Súly | 455 g |
| Csomag tartalma | Akkumulátor drónhoz, Táska, Távirányító, Drón, FPV szemüveg, Kendő, Töltőkábel, Töltőállomás, Kamera védő, Csavarhúzó, Csavarok, Propeller |
| Tartalék akkumulátor a drónhoz | 2 db |
| Open alkategória | A1 |
| Címke | C1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drón |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.455 kg |
| EAN vonalkód: | 6937224137639 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
